سلام به همگی ایشالا که روز خوبی داشته باشید

امروز اخرین روز کاریه وسه شنبه شب چهارشنبه سوری 

امروز اول صبح رفتم بانک اس ام اس بانکم رو دادم فعال کرد اومدم بعدش سرکار وتند تند فاکتورهام رو سند زدم دفتر موجودی انبار رو با انبار دار چک کردم ونوشتم چندتا فاکتور رو صادر کردم ودیگه همه چی تمام شد .

دیروز برای خوشگلاسیون ناخن هام وقت داشتیم وبا خواهرها رفتیم از ۴ تا ۸ اونجا بودیم پرسنل عالی داشت وچقدر تو اوج شلوغی با روی باز کار انجام میدادن کلی کیف کردیم از کارشون اومدیم خانه شد ساعت ۹/۳۰ ودیگه مادرجان شام کوکوک سیب زمینی درست کرده بود دور هم خوردیم وبعدش خواهری مبل های استیل هارو فوم مبل زد وهمشون تمیز شد دیگه ساعت ۱۲ همه از خستگی بیهوش شدیم .

امشب هم کلی مهمون داریم همیشه دوستان ویکسری از فامیل چهارشنبه سوری میان خانه ما مادرجان هم قراره آش رشته ورشته پلو بپزه تا رشته کارمون در سال جدید از دستمون خارج نشه خلاصه که ایشالا امشب به همه خوش بگذره وهمه در آرامش در کنار هم رقص وپای کوبی کنید ودور اتیش برقصید .

امسال سال پرفرازونشیبی بود کلی سختی داشت ولی اونارو با خوشی ها بیشتر حلش کردم تا کمتر اذیت بشم ایشالا سالی که آغاز میکنیم پرروزی وپربرکت باشه برای همه درکنارش برای من وخانواده ام .

خداجونم ممنون بابت این یکسال

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پزشکي ( خدمات درماني پزشکي اتباع خارجي . بيگانه ) پژوهش سرای دانش آموزی امام خمینی(ره) تفت انيميشن ایجی - خبر بلاگ مطالب خواندنی دیجیتال مارکتینگ Lisa Roger گل های رنگارنگ موسیقی سنتی ایران Papercity Debbie