سلام به همگی خوب وخوش وسلامتید ایشالا که اخرین روزهای اسفند۹۷ رو به خوبی وخوشی سپری کنید .

امسال هیچ کاری تو خانه انجام ندادم برای خانه تی  چون احساس کردم نظر من برای انجام کارها خیلی مهم نیست چون اینجا اول خانه پدرومادرم هست بعد خانه من ،چون احساس کردم هرچی رو من بخوام با نظرم تغییرش بدم ومادرم راضی وراحت نباشه بدرد نمیخوره خیلی خودم رو درگیر نکردم چرا کنارشون بودم وهستم ولی برای هیچ چیز نظر ندادم گفتم بزار خودشون آروم آروم انجامش بدن خیلی حرص نخوردم دارم مثل اینکه بچه خوبی میشم ولی در عوض براشون شام درست کردم ودیگه اجازه ندادم مامانم پاشه بیاد تو اشپزخانه گفتم شما استراحت کن تا خستگیت از بین بره متوجه شدم خودشونم اینطوری بیشتر خوشحالن فقط مونده مرتب کردن اتاقم دیشب کلی لوازم آرایش هام رو مرتب کردم یک سری رو دور ریختم وبقیه رو تمیزشون کردم تو باکس های خوشگلی که خریدم گذاشتم خیلی شیک شد تا جمعه همه جای اتاقم رو تمیز میکنم ومرتب میکنم تا دیگه همه چی مرتب باشه دیروز کلاس ورزشم هم تمام شد وکوله ام رو جمع کردم وسایلش رو باید بشورم برای بعداز تعطیلات  باید میز کارم رو هم مرتب کنم یک سری چیزهارو بریزم دوربرای شنبه هم یه نفر میاد  کلی تمیز کنه دفتر رو واماده بشه برای سال جدید کلی برنامه دارم برای خودم تا امسال خوب استفاده کنم از تعطیلاتم خواهر اینا که کلا از ۲۹ سفرشون آغاز میشه وتا ۱۳ ادامه داره کلی مامانم ناراحته که اونا نیستن منم ناراحتم که دوباره عید میشه ومن وخواهری میمونیم بین مادروپدر خانه خانواده پدری که میریم هیچ مشکلی هم نیست ولی خانه یکی از دایی ها که پدر باهاش قهره وکلی داستان داریم من ومامان وخواهری باید بریم  متنفرم از اینکه نصفه ونیمه برم عید دیدنی تولد مامان جان هم اول فروردینه وقراره با روز پدر باهم بگیریم موهام هم که دوهفته پیش رنگ گذاشتم ویکدست شده وقراره امروز یا فردا یه رنگ جدید بزارم تا ببینم چی درمیاد برای مانیکور ۲۷ وقت دارم برای ابرو ۲۶ وقراره برای چهارشنبه سوری کلی خوشگل کنم مثل سال های دیگه همه تو محوطه جمع میشیم به صرف بزن وبرقص واتیش بازی وشیرنی خوردن یکی از دوستامون هم قراره بیاد پیشمون کلی کیف کنیم خلاصه که خدا کنه به همه خوش بگذره وبا دلی خوش بریم سراغ سال جدید .

خدای خوبم بابت همه چیزهای خوبی که بهم دادی وقراره بهم بدی وتلنگرهایی که بهم زدی تا به اشتباهاتم پی ببرم واینکه هرروز یه درس قشنگ بهم میدی ازت ممنونم افتخار میکنم به داشتنت واینکه هستی وتنهام نمیگذاری .

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ویستا رایانه دلنوشته های من پژوهش کده من و شما دولت، معلمان و خانواده‌ها برای شادتر شدن محیط مدارس چه کاری باید انجام دهند؟ پرستوی امید Jesse امیررضا جدیدی راهنمای خرید پرینتر چهارکاره وبلاگ wpdev آموزش توسعه وردپرس آموزش کسب درآمد